Sportowe półkolonie z językiem hiszpańskim – 13-24 lipca 2020

Dodano dnia: 12/06/2020

Udało się 🙂 Juz 13 lipca spotykamy się na naszych drugich półkoloniach z językiem hiszpańskim!

 

Termin: 13- 24 lipca 2020, zajęcia w godzinach 8.00-16.00. Ze względu na Państwa obowiązki zapewniamy opiekę od 7:30 do 16:30. Istnieje możliwość uczestnictwa w 1 tygodniu półkolonii – 1. 13-17.07.2020 lub 2. 20-24.07.2020.

 

Miejsce: Szkoła Podstawowa nr 61 w Szczecinie, ul.3 Maja 4-7.

Dla tych z Państwa, którzy nie znają naszej szkoły – mamy do dyspozycji bogato wyposażone sale, świetlice, salę gimnastyczną, przepiękny, duży ogród, pełnowymiarowy plac zabaw oraz Orlik. Przy dobrej pogodzie wszystkie nasze codzienne zajęcia sportowe odbywać się będą w podgrupach na dworze:)

 

Wiek dzieci: tak jak i w ubiegłym roku, zapraszamy dzieci od 6 – 12 roku życia (zerówka – 6 klasa). Planujemy stworzenie 3 grup po 12 osób, które realizować będą ten sam program, dopasowany do wieku uczestników.

 

Program: codzienne zajęcia z języka hiszpańskiego prowadzone przez panią Luizę (podział na grupy wiekowe i zaawansowania), codzienne zajęcia sportowe (m.in. karate i zajęcia taneczne! :), warsztaty plastyczne, zajęcia z kultury krajów hiszpańsko języcznych na wesoło i wiele innych! Bardzo chcielibyśmy, aby nasz program wyjść był tak bogaty jak w ubiegłym roku. W tym roku najważniejsze jest jednak bezpieczeństwo dzieci, sprawdzamy się dokładnie placówki organizujące warsztaty i zwiedzanie, na bieżąco monitorujemy możliwości. Jedno jest pewne – czy na terenie szkoły czy nie – nie będziemy się nudzić!

 

Wyżywienie: śniadanie, obiad i podwieczorek przygotowywane z niezwykłą dbałością przez panie kucharki z SP 61. Wszystkie posiłki jemy na miejscu, w stołówce szkolnej z zachowaniem zasad i regulacji ministerialnych (z którymi mogą zapoznać się Państwo w punkcie 8.). Do dyspozycji dzieci będzie również woda – nie korzystamy ze źródełka, najdującego się na korytarzu (z przyczyn podyktowanych higieną), ale codziennie będziemy przydzielać dzieciom jednorazowe, podpisane kubeczki i dystrybuować niegazowaną wodę.

 

Zasady funkcjonowania: Wdrażamy szereg regulacji, aby pobyt na naszych półkoloniach był dla dzieci przyjemny i bezpieczny. Codzienne odkażanie powierzchni użytkowych odbywać się będzie bezpiecznymi dla skóry dzieci środkami.

Dzieci podczas pobytu na terenie szkoły nie muszą nosić maseczek.

 

Wytyczne ministerialne dotyczące organizacji wypoczynku w roku 2020: Wytyczne.

 

Zapisy: uscinowicz.marta@gmail.com,  506-186-820, 501-135-688. Jeśli nie odbieramy – prowadzimy zajęcia online, prosimy o smsa – oddzwonimy.

 

Cena: 440 zł za osobę za 2 tygodnie, 220 zł w przypadku uczestnictwa w 1 tygodniu półkolonii

 

 

Zapraszamy!

Jolanta Uścinowicz i Marta Litke (Uścinowicz)